Yorkbet Tombala

[arbtnshorcode pos=”center” link=”https://t2m.io/50TLBEDAVA” title=”50 TL Kazanmak için Tıkla Üye Ol!” text=”white” bold=”yes” bg=”green” rel=”nofollow noopener noreferrer”]
[arbtnshorcode pos=”center” link=”https://rebrand.ly/yorkbetgoing” title=”Yorkbet’e Girmek için Tıklayınız!” text=”white” bold=”yes” bg=”orange” rel=”nofollow noopener noreferrer”]
Yorkbet tombala bölümünde oyunların canlı olarak oynanması mümkün oluyor ve bütün dünyada çok sevilen bu oyunu oynamak için diğer insanlar ile bir araya gelinmesine gerek kalmıyor. Oyunu oynamak için çok fazla bir teknik bilgiye gerek olmadığından siteye kayıt olan her kullanıcı tarafından kolayca oynanabiliyor. Bu oyunun daha uzun süre oynanabilmesi için küçük miktarlar ile kartlar satın alınabiliyor. Sitenin menüsünde bulunan canlı tombala yazan bölüme girildiğinde sadece canlı olarak değil aynı zamanda bilgisayar ile de oynanması mümkün oluyor. Yorkbet üyelik işlemi yapıldığında siteye yapılan her yatırım ile bonus kullanma şansı bulunmakta ve bu bonusların tombala oyununda da kullanılabiliyor olmasıyla yatırımlara dokunulmadan kazanılması mümkün oluyor.

yorkbet tombala

Yorkbet Tombala Nasıl Oynanıyor?

Yorkbet tombala nasıl oynanıyor diye yapılan inceleme sonucunda aslında gerçek casinolarda oynanan oyunlardan bir farkının olmadığı görülüyor. Ülkemizde de evlerde aile arasında oynanan bu oyunun aynı kurallarla sitede yer aldığı görülüyor. Oyun da 1-90 arasında ki sayıların çekiliyor bu sayı çekimi yapılmadan önce ise oyuncular tarafından üzerinde çeşitli sayılar bulunmakta olan kartlar alınıyor. Kazanma şansının artması için alınacak kartların sırasında bir sınırlama bulunmamaktadır. İstendiği sayıda kart alınıyor ve rastgele olacak şekilde sayılar çekiliyor. Oyunculardan birinin kartında ki bir sırada ki sayıların hepsi çıktığında birinci çinko oluyor. İkinci sıra dolduğunda ise ikinci çinko oluyor. Bütün sayılar çıktığında ise tombala oluyor ve o karta sahip olan kişi yatırılan tüm parayı kazanmış oluyor.  Yorkbet yeni giriş adresi üzerinden alt üst tombala, tombala slot, video tombala gibi tombala oyunlarına katılım sağlayabilirsiniz.

Yorkbet Tombala Kazandırıyor mu?

Yorkbet tombala kazandırıyor mu sorusunun cevabının evet olması için site kesinlikle hile yapılmasına izin vermemektedir. Özel bilgisayar programları kullanılmakta ve bu şekilde sayılar rastgele olacak şekilde ve her oyuncu için adil olarak çekilmektedir. Canlı oyunlarda sayıları gerçek krupiyeler okumaktadır. Sadece eğlenmek ve kazancın çok yüksek olmasını amaçlamayan kişiler için düşük fiyatlarla kartlar bulunuyor. Tersine olarak yüksek kazançları ve heyecanı isteyen kişilere de yüksek fiyatlı kartlar sitede yer alıyor. Yorkbet mobil uygulama indirildiği takdirde tombala oyunu akıllı telefondan ve tabletten de oynanabiliyor ve bu sayede her an kazanmanın keyfi yaşanabiliyor.  Yaptığım gözlemlere dayayarak siteye üye olarak ve ödeme yaparak tüm tombala oyunlarına katılım sağlayabileceğinizi söyleyebilirim. Yorkbet kayıt ol butonundan üyelik açabileceğinizi untumayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir